ECO DOG TOILET

„aj pre Vašu čistú záhradu“

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Zásady ochrany osobných údajov.
Súhlasím

Čo je ECO DOG TOILET STANICA

a prečo ju psy a ich majitelia milujú?

eco dog toilet

ECO DOG TOILET STANICA je v skutočnosti hygienické zariadenie na venčenie psov, ktoré ekologicky a efektívne rieši likvidáciu a neutralizáciu psích exkrementov na vašich záhradách, dvoroch a v okolí vášho domu už od počiatku. Nedochádza ku kontaktu psieho moču a výkalov s okolitým prostredím a jeho následnej kontaminácii. ECO DOG TOILET STANICA predstavuje riešenie pre čistejší a krajší domov!

Viac

Ako ECO DOG TOILET STANICA funguje?

Jednoducho. V troch základných krokoch:

Viac

Jednoduchá realizácia

ECO DOG TOILET STANICE

a služby

eco dog toilet

Stanicu si nemusíte kupovať. Vďaka unikátnemu systému služieb nie je potrebné riešiť vysoké investície.

Nechajte to na nás. Všetko potrebné vyriešime za vás. Vy sa nemusíte o nič starať – len mať radosť z čistej záhrady.

Viac

Technológia

eco dog toilet

Jedinečná technológia chránená svetovým patentom je zaujímavá svojou jednoduchosťou a dômyselnosťou. ECO DOG TOILET STANICA aktívne priťahuje psy na vykonanie potreby v rámci stanice a neznečisťuje okolie psími exkrementmi. Jedinečnosť ECO DOG TOILET STANICE spočíva v dlhoročnom výskume. Výsledkom je patentovaná technológia, ktorá chráni životné prostredie.

Viac

Ako vyzerá
ECO DOG TOILET STANICA v praxi?

eco dog toilet

Presvedčte sa aj vy a pozrite sa, ako vyzerá ECO DOG TOILET STANICA v praxi. Ak ju chcete mať aj u vás doma, je to jednoduché! Stačí si ju vybrať a je to ! Všetko ostatné vyriešime za vás.

Viac

Naše CERTIFIKÁTY